Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
TRY

Adana Portakal Çiçeği Festivali

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
08503032990
 
rezervasyon@otellobi.com

07.00 Celal Doğan Parkı’nda buluşuyor ardından Adana’ya hareket ediyoruz. Kahvaltımızı baraja karşı güzel manzaramız eşliğinde alıyor ve açıklanacak festival programına göre gün içerisinde karnaval Korteji, karnaval Açılış Töreni ve Konser etkinliklerine katılıyoruz. Yorgunluğumuzu Akşam yemeğimizi alarak biraz üzerimizden atıp gece konserlerine katılıyoruz. Gece konserlerine katılımdan sonra programımız son buluyor ve Gaziantep’e 22.00 hareket ediyoruz yaklaşık 2 saat 30 dakika yolculuk sonrası varıyoruz. Bir sonraki TOUR ANTEP TURİZM seyahatinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Kahvaltı - Tahta Masa (ekstra)

Akşam yemeği - Büyük Adana Kebap (ekstra)
 

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER


Gezi boyunca Lüx Araçla Ulaşım

Rehberlik Hizmetleri

TOUR ANTEP TURİZM Refakati

TÜRSAB Zorunlu Seyahat Sigortası
 

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER


Sabah Kahvaltısı

Akşam Yemeği

Kişisel Harcamalar

Ücretli Festival Katılımları
 


Rahat yürüyüş ayakkabısı giyilmesini tavsiye ederiz.

Hava durumunu kontrol ederek giyinmeyi unutmayınız.

Festival programına göre içerik güncellenebilir.

Belirtilen Restaurantlarda bir aksilik olması halinde dengi ile değişiklik yapılabilir.
 

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
08503032990
 
rezervasyon@otellobi.com
Paketler
Tarih
Tek Kişi Fiyatı
İki Kişi Fiyatı
Üç Kişi Fiyatı

E-Bülten Aboneliği

aradığınız rahatlık bu noktada

Hem yurtiçinde hem yurdışında sizleri gitmek istediğiniz noktaya en uygun konaklama seçeneklerini sunmak için kurulan Otellobi.com, binlerce tesis ile misafirlerine online rezervasyon hizmeti sunuyor. Binlerce otele kullanıcılar için en kolay ulaşabilecekleri şekilde tasarlanan Otellobi.com  iş, tatil amaçlı tüm seyahatlerinizde sizi konforlu bir şekilde “Gelmek İstediğiniz Nokta” ya tatil köyü, termal, şehir otelleri, butik oteller, zincir oteller gibi onlarca seçenek , fiyat, uygunluk ve opsiyonları ile size EN İYİ,EN UYGUN hizmeti verecek olan Otellobi.com, sektöründe  yenilikçi ve yeni nesil güvenli rezervasyon hizmeti imkanı sunuyor.

 

Kullanıcı dostu olan sitemizde Otellobi.com ana sayfasında ki arama bölümünden gitmek istediğiniz noktayı OTEL,ŞEHİR,BÖLGE konum olarak yazarak , tarih aralığınızı ve kişi sayısnı seçerek size uygun tesisleri listeleyin. Açılan yeni sayfada fiyatları ve oda tiplerini görüntüleyebilirsiniz. İstediğiniz fiyattan odanızı kolayca seçerek sepetinize ekleyin. İster, Yüksek Güvenlikli 3D sistemi ile hemen ödeyin ister de otelde giriş anında ödeyin. Türkçe hizmet veren sitemiz aynı zamanda İngilizce, Arapça, Rusça, Farsça ve Portekizce gibi dil altyapılarına sahip olduğu gibi Türk Lirası, Euro , Amerikan Doları , Ruble ve Dinar gibi para birimleri ile de ödeme yapabilirsiniz.

 

Türkiye’nin en gelişmiş yazılım alt yapısını kullanan sitemize hemen ücretsiz üye olarak size özel kampanya ve promosyonlar ile rezervasyon fırsatlarını yakalayın.

Dünya
Türkiye
Whatsapp ile görüş
08503032990
Otel Lobi | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım